דף הבית >> מאמנים אישיים-פסיכולוגים >> אלה שדה לבן
 
אלה שדה לבן
עובדת סוציאלית קלינית , פסיכותרפיסטית - מטפלת במבוגרים, מתבגרים וילדים.

קבלת מתאמנים: הרצליה.

טלפון נייד: 054-4609375


דואר אלקטרוני:ellasadelavan@walla.comתחומי טיפול:
קשיים ביחסים בינאישיים, דיכאון, פוסט טראומה, חרדה, קשיים בזהות,
בעיות קשב וריכוז, דימוי עצמי נמוך.

מי אני:
בהכשרתי אני עובדת סוציאלית קלינית בוגרת תואר שני (M.A.) מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת לימודי פסיכותרפיה אוניברסיטת חיפה.
 
במהלך 8 שנים הדרכתי סטודנטים בתחום הטיפולי באוניברסיטת תל אביב.
 
בשנות עבודתי השתלמתי בתחום של טיפול זוגי ומשפחתי , פגיעות מיניות בילדים, עבודה קבוצתית.
 
אני מטפלת בילדים בעלי קשיי קשב וריכוז , הפרעות התנהגות וקשיים רגשיים . עוסקת בטיפול פרטני עם מבוגרים ומתבגרים, עוסקת בהדרכת הורים בכל הקשור לקשיים העולים בהתמודדות עם ילדיהם, מנוסה בעבודה מערכתית קבוצתית ופרטנית.
אני עוסקת בהדרכת צוות במסגרות טיפוליות.
 
כמו כן רכשתי מומחיות בפסיכותרפיה פרטנית עם מבוגרים, מתבגרים וילדים במסגרת המרפאה לבריאות הנפש "הנוטרים" השייכת לבית חולים שלוותה.

 
גישתי הטיפולית :
היא פסיכו דינאמית ואני עוסקת בטיפולים ארוכי טווח, קצרי מועד, בהתאם לצורך של המטופל ולמטרות הטיפול.
בין השאר אני מטפלת במצבים של דיכאון, חרדה, טראומה, קשיים ביחסים בינאישיים, לבטים סביב קשיים בזהות, קשיים ב דימוי עצמי נמוך, בעיות קשב וריכוז , הדרכת הורים ,משברים סביב מעברים ושינויים בחיים, תחושות של ריקנות וחוסר סיפוק בחיים.
 
פניה לטיפול נובעת בדרך כלל מתחושה של קושי או מצוקה. יחד עם זאת, אני מאמינה כי יש בפנייה זו אקט של כוח המאפשר להפוך משבר להזדמנות ליצירת שינוי ולצמיחה. לטיפול מעמיק יש את היכולת לעורר כוחות לא מודעים ולאפשר צמיחה והתחדשות הטבועים בנו מלידתנו ואשר היו חבויים בשל נסיבות החיים או סביבה שלא אפשרה התפתחות מלאה.
 
טיפול אצל פסיכותרפיסט מאפשרת מרחב שבו ניתן להביא את הקשיים, המצוקה והכאב בסביבה מאפשרת ותומכת תוך יכולת להעמיק את ההבנה ביחס לסיבות שהביאו לתחושת המצוקה . הטיפול מאפשר הרחבת אלטרנטיבות וחיפוש דרכי התמודדות חדשות. כמטפלת פסיכותרפיסטית אני רואה חשיבות רבה בליווי המטופל בתהליך זה ובסיפוק תמיכה מקצועית וסביבה בטוחה מבחינה רגשית דבר אשר יאפשר לו עוגן ממנו יוכל לקיים את השינוי בחייו.
 
תהליך זה של חשיפה עצמית ובניית אמון הוא זה שיכול להיות האמצעי להחלמתכם ולכן הקשר האישי הנרקם בהדרגה במהלך הטיפול מהווה את הבסיס לתהליך הרגשי המתחולל בו . הקשר האישי הנוצר בין המטפל למטופל והתחושה של המטופל כי הוא יכול לתת בי אמון היא הכרחית על מנת שנוכל לעבוד יחדיו.
  
אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר ולקבוע פגישת הכרות בה תוכל/י לבדוק האם הטיפול יכול להתאים לך וכן אוכל להתרשם ולתת את חוות דעתי לגבי סוג הטיפול המומלץ עבורך.
הקליניקה שלי נמצאת בהרצליה.